ZAVOLEJTE NÁM +420 608 206 260

Výroba

Léčivá řada bylinných čajů se u nás vyrábí od roku 2000. Za tuto dobu pomohla, dle reakcí od zákazníků , které dostávám, spoustě nemocných.

Hlavním kritériem je výběr dodávaných bylinek, které používáme. V současné době spolupracujeme s dodavatelem z Vysočiny a s dodávanýma drogama jsme velmi spokojeni.

Co se týká receptur ty jsou pořád stejné od začátku vzniku firmy, jsou převzaty od bylinkářských kapacit u účelových čajů. Čaje pro chuť a pohodu jsou z mé vlastní dílny.

Některé z nich jsem upravila dle svých zkušeností např. Žaludeční … základním složením měl velmi hořkou svíravou chuť, takže jsem pelyněk pravý nahradila pelyňkem černobýlem, účinek zůstal stejný, ale hořkost jsem eliminovala. Nebo další příklad – v tomto roce jsme formou testu, přidali do některých směsí rakytník řešetlákový.

U některých z nich zůstal, pro výraznou přidanou hodnotu, např. Volný nos, Průdušky, Ženská a např. u Žlučníku ohledně účinnosti byla reakce pozitivní, ale nepříznivě ovlivnil chuť, tak jsme se vrátili k původní receptuře.

Vlastní výroba

Dle receptury se odváží bylinky, zamíchají se a plní do sáčku. Označí se etiketami a může k Vám na stůl.

Snažíme se při výrobě přidávat i lásku s jakou naše království máme.

V naší provozovně je velmi pozitivní energie, toto necítím jen já a ostatní pracovníci, ale potvrzují to i kontroly, které u nás byly nebo obchodní partněři, které jsme pozvali na návštěvu.

V tomto já vidím rozdíl mezi menší a velkou firmou, menší podnikatelé (nejen u čajů) – pokud to dělají opravdu rádi, vkládají do výroby i kus srdce, u velkoprovozů – pro toto není místo.