ZAVOLEJTE NÁM +420 608 206 260

Volné pozice

Pozice Obchodního zástupce pro školní zařízení

Jsme rodinná firma, která s láskou vyrábí čaje a sirupy. Naše výrobky osloví svojí chutí nejen milovníky bylinek, ale i ty, kteří mají rádi ovocné čaje. V našich čajích nalezne zákazník pouze bylinky a sušené ovoce, i přes to že směs je nedrcená, je zabalená do nálevových sáčků. Dále nabízíme bylinné sirupy a ovocné koncentráty v balení 1 litr a 5 litr. 

Vážíme si našich zákazníků i zaměstnanců a snažíme se aby u nás panovala příjemná a rodinná atmosféra. Do našeho  týmu, hledáme kolegyně či kolegy na prodej našich výrobků do školních jídelen a gastro zařízení. Jedná se o práci na IČO. Pro oblast Praha a Středočeský kraj, Jížní Čechy, Moravsko-slezký kraj, Plzeňský a Karlovarský kraj.

Jak si představujeme svého kolegu/kolegyni?

Jaké to je být obchodníkem ve společnosti LC rosa?

Kontakt: Valerie Pelikánová, tel 608206260, e-mail: valeriepelikanova@seznam.cz

Pozice Obchodního zástupce pro maloobchod

Jsme rodinná firma, která s láskou vyrábí čaje a sirupy. Naše výrobky osloví svojí chutí nejen milovníky bylinek, ale i ty, kteří mají rádi ovocné čaje. V našich čajích nalezne zákazník pouze bylinky a sušené ovoce, a i přesto že směs je nedrcená, je zabalená do nálevových sáčků. Dále nabízíme bylinné sirupy a ovocné koncentráty. 

Vážíme si našich zákazníků i zaměstnanců a snažíme se, aby u nás panovala příjemná a rodinná atmosféra. Do nově vznikajícího týmu, hledáme kolegyně či kolegy na prodej našich výrobků do maloobchodní sítě či koncovému zakazníkovi. Jedná se o práci na IČO či DPP. Oblast celá ČR.

Jak vypadá práce?

Jak si představujeme svého kolegu/kolegyni?

Jaké to je být obchodníkem ve společnosti LC rosa?

Kontakt: Valerie Pelikánová, tel 608206260, e-mail: valeriepelikanova@seznam.cz