LC rosa

Rakytníková bomba

Čas od času, se s Vámi chci podělit o znalosti, které jsem za 20 let nastřádala. A dnes, mám skvělou příležitost, se zaměřit na naši imunitu. ❤️ Protože v této době, plné virů a bacilů, 🦠 je dobrá imunita opravdu výhra. Posílit ji můžeme procházkami v přírodě (tam nás to nabije), minimalizovat stres (to se musíme opravdu snažit 😆) a v neposlední řadě bylinná lékárna.

U nás na první místo stavíme rakytník, který má opravdu velké množství vitamínu C. Nakupujeme ho v Bio kvalitě, pěstují ho nedaleko od nás. Máme z něho 6 druhů čaje ovocínek – s meduňkou, chutná nejen dětem, vysočánek – medová chuť a zlatá barva. Dále lípáček ten svým složením lze použít i při nachlazení nebo červánek – ten má červenou barvu, ale neobsahuje ibišek. A to nejlepší jsem si nechala na konec. 👉 Rakytníková šťáva bio pouze s cukrem a konzervantem. Tato šťáva je naše NOVINKA, 🔥 i když pro svoji potřebu ji vyrábíme již léta. Je vyráběna při nízké teplotě, aby si uchovala většinu svého cenného vitamínu C.

Na lžíci pro dospělého nalačno, pro naše nejmenší stačí lžička. A poslední tip – tato šťáva je velmi dobrá i se sodou, osvěžující a chutná opravdu ZVLÁŠTNĚ dobře 😁.

Sdílet článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Nejnovější články